Textové pole: Alain Delon van de Robega * 22.5.2004                 (Ich. Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru)
Slovenský junior šampion, Slovenský šampion, 4.místo Evropská výstava Bratislava 2003, BOB, BIG II
žiju společně se svým páníčkem na Slovensku. Více se dočtete na mých stránkách.
                                      NAŠI KLUCI

 

 

Textové pole: Angus Young van de Robega *22.5.2004   (Ich.Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru)
Textové pole: Multi SBIS Ch. Olaf du Menuel Galopin  (ch. El Khyrias Zcoop of the year x ch. Glorieuse intrigue du Menuel Galopin)
Textové pole: AARON PRESLEY VAN DE ROBEGA               *22.5.2002                                                                    (Ich.Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru)
Český junior šampion
Jmenuji se Aaron ale říkají mě po tátovi Olaf prý proto, že jsem mu nejvíce podobný. Svého tátu jsem však přerostl. Narodil jsem se jako poslední 8.štěňátko hned po své sestře Ashley se kterou jsme se hned od začátku měli nejvíc rádi, a proto se paničky rozhodly, že nás nikdy nerozdělí a budeme navždy spolu.Každý ví kolik je se sestrou práce a tak i já jí musel všechno učit a ona mě nenechala chvíli o samotě a pořád za mnou lezla.Naučil jsem jí jak se dostat z ohrádky pro štěňata a to tak, že jsem buď prokousal pletivo, podhrabal se nebo jen přelezl. Nevím proč mě zavírali do ohrádky když jsem jim stejně vždycky utekl a to byla psina když mě pak honili.Nakonec to vzdali a i když ostatní byli v ohrádce já byl již volný :) Teď když jsem již velký umím otevřít všechny dveře a když to nejde dveřmi vyskočím ven oknem. Umím si prostě vždy poradit a docílit toho čeho chci..Doma o mě tvrdí, že jsem velký paličák ale já vím, že mě mají moc rádi a já je taky! Mám rád všechny lidi a ostatní pejsky a strašně rád jezdím autem.
Textové pole: Al Pacino van de Robega 22.5.2002                                        (Ich.Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru)
Český junior šampion,Vítěz střední a východní Evropy 2003, Německý Jugendsieger a Jugend BOB 3x, BOB, BIG 4, Čekatel českého a slovenského šampiona, 5. místo Evroská výstava Bratislava 2003
jmenuji se Al Pacino, ale přezdívají mě Mastík. To proto, že jsem byl tak velký jako štěňátko.Měl jsem být prodaný a žít někde u cizích lidí, ale naštěstí paničky zjistily, že jsem celý po své babičce Gáje a zůstal jsem doma :) Snažím se dělat jen samou radost, ale někdy dojde s bráškou i na lumpárny. Nejšťastnější jsem na zahradě kde se s bráchou honíme a se sestrou číháme na kočky :) Na procházce musím stále něco hledat a objevovat a tak velmi často objevím na poli srnku zajíce nebo kočku a pak jí chci honit a panička mě nemůže udržet tak nevím proč mě nepustí. Prý má o mě strach, ale já bych se k ní vrátil! Mám své paničky moc rád a nejhezčí na světě je když si jim mohu večer lehnout do klína a oni se se mnou mazlí a mazlí.
.

 

Textové pole: Raffica Red Dzazir of Robega *29.1.2004   (SBIS Ch.Boanne Dragonheart x Am.Ch. Raffica Green with Envy)
Jsem nejmladším členem a je to teprve měsíc co jsem opustil svůj domov v Americe a své sourozence. Musel jsem letět 14 hodin letadlem a byla to pro mě dlouhá cesta. Jsem rád, že jsem již doma se svojí novou paničkou, která mě má moc ráda. Občas se mě ještě stýská po domově, ale většinou nemám čas. Pořád se něco nového učím a poznávám stále nové a nové věci. A divíte se mě? Vždyť jsem na tom světě tak krátce a již jsem toho tolik zažil, ale ještě tolik věcí neznám.

 

Textové pole: Antonio Bandera's van de Robega *22.5.2004               (Ich.Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru)
 
Jsem Toník - postrach všeho okolí! Chytím vše co se hýbe a ničeho se nebojím! Jak se se mnou nikdo nemazlí pláču tak dlouho než se mě      začnete všímat!Vlezu si klidně i do klína když se chci chovat a je              mě úplně jedno, že vážím 36kg! Mám rád svou rodinu a své sourozence. Ostatní psy rád nemám a ani cizí lidi! Když si však z návštěvy někoho zamiluji tak se mě už nezbaví haf haf haf ...